Hala szuka instruktora siłowni i recepcjonisty

Hala Sportowa „Tęcza” prowadzi rekrutacje na stanowiska: instruktor siłowni oraz recepcjonista.

Recepcjonista jest poszukiwany na pełen etat w 7 dniowym tygodniu pracy i w systemie dwuzmianowym. – Praca związana jest z bezpośrednią obsługą klientów polegającą na przyjmowaniu rezerwacji sal i boisk sportowych, naliczaniu należności oraz wystawianiu dokumentów sprzedaży, dozorowaniu i monitorowaniu obiektu, przygotowaniu boisk do wynajmu. – czytamy w ogłoszeniu.

Od kandydatów wymaga się: min. średnie wykształcenie, znajomość programów komputerowych (Word, Excel), umiejętność obsługi urządzeń biurowych, duże umiejętności interpersonalne, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie i entuzjazm, wysoki standard obsługi klientów, wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, umiejętność pracy w grupie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem). Dokumenty aplikacyjne można składać do 20 stycznia 2017 r.

Od instruktora siłowni wymaga się: ukończonych 18 lat oraz spełnionego co najmniej jednego warunku z listy: kurs instruktora sportu, kurs trenera personalnego, kurs instruktora kulturystyki. Dodatkowe wymaga to: dyspozycyjność, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju zawodowego, doświadczenie w pracy instruktora. Proponuje się umowę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Rekrutacja na to stanowisko potrwa do 7 stycznia 2017 r. Więcej szczegółów znajdziesz tu.

(Fot. hala.zlotoryja.pl)

Komentarze

komentarze