Zaproszenie na spotkanie z kandydatką na europosłankę

W imieniu organizatorów spotkania, zapraszamy na spotkanie z posłanką Agnieszką Ścigaj, która kandyduje do Parlamentu Europejskiego w nadchodzącym wyborach z pierwszego miejsca na listach Kukiz’15 w okręgu dolnośląsko-opolskim.

Kandydatka pełni obecnie mandat Posła na Sejm RP. Przewodnim tematem jej spotkania w Złotoryi będzie „Porozmawiajmy o Złotoryi w Europie”. Według nieoficjalnych informacji na spotkaniu będzie obecny także kandydat z tej samej listy, który pochodzi ze Złotoryi.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 26 marca 2019 r. o godzinie 18:00 w sali klubowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji.

O kandydatce

Urodziła się w 1975 roku w Krakowie. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim na kierunku socjologia. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ukończyła studia podyplomowe z ekonomii społecznej. Obecnie jest kierownikiem Zakładu Aktywizacji Zawodowej dla Osób Niepełnosprawnych OGNIWO, wiceprezesem spółdzielni socjalnej OPOKA oraz współzałożycielką Stowarzyszenia na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno- Gospodarczego „KLUCZ”. Koordynuje projekty współfinansowane z EFS, adresowane do pracowników służb zatrudnienia oraz integracji społecznej, projekty wojewódzkie m.in. „Vademecum Pracownika Służb Zatrudnienia” w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie oraz projekt „ABC Gospodarki Społecznej”. Pracuje w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie i gminie Klucze. Jest konsultantem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w Programie Integracji Społecznej dla województwa małopolskiego oraz łącznikiem ds. funduszy strukturalnych w województwie małopolskim dla organizacji pozarządowych w latach 2004-2006. Należy do Małopolskiego Komitetu Monitorującego programy regionalne. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Źródło: ruchkukiza.pl

Komentarze

komentarze