Co kino planuje?

Przynajmniej na razie w złotoryjskim kinie nie kupimy biletów przez Internet – ZOKiR w tej chwili nie prowadzi internetowej rezerwacji biletów, ale rozwiązanie to kierownictwo kina bierze pod uwagę. – mówi Piotr Maas, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Złotoryi.

Liga Mistrzów w złotoryjskim kinie? Najpierw trzeba ustalić ilu jest zainteresowanych. – W najbliższej przyszłości nie będzie możliwości oglądania Ligi Mistrzów UEFA w kinie Aurum. Taka usługa wymagałaby zakupienia odpowiedniego sprzętu i licencji. To wiąże się z dodatkowymi kosztami, więc należałoby najpierw ustalić, czy wśród mieszkańców Złotoryi będzie zainteresowanie takim rozwiązaniem. Poza tym godziny rozgrywania meczów LM kolidowałyby z główną funkcją kina, czyli projekcja filmów fabularnych. – dodaje rzecznik prasowy.

ZOKiR planuje kontynuacje wydarzeń, które okazały się sukcesem w zeszłym roku – W ubiegłym roku kino Aurum zorganizowało w lutym i marcu z okazji walentynek oraz Dnia Kobiet łączone seanse z biletami wstępu w promocyjnych cenach i niespodziankami. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem widzów, co znajduje odzwierciedlenie w statystykach podsumowujących pracę kina w 2016 r. – luty był rekordowym miesiącem pod względem liczby widzów (1572), marzec był na drugim miejscu (1214). W tym roku należy się spodziewać kontynuacji tego typu wydarzeń. – informuje Piotr Maas.

Komentarze

komentarze