Kompleksowe usługi sprzątania grobów w Złotoryi

W Złotoryi powstała działalność gospodarcza świadczącą usługi opieki nad grobami.  W czasach, w których wielu wyjechało z rodzinnych miejscowości albo ludzie są zabiegani codziennymi obowiązkami, usługi tego typu znajdują klientów.

Większość z nas chciałaby samodzielnie zaopiekować się miejscem spoczynku Swoich Najbliższych i czują że sami zrobią to najlepiej. Wiek, stan zdrowia duże odległości stają się przeszkodą i powodują że czujemy bezradność.
Firma SPRZĄTANIE GROBÓW ZŁOTORYJA powstała aby pomóc
w niedogodnościach z jakimi Państwo się borykacie, my rozumiemy każde utrudnienie i obecnie zmieniające się realia. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo zadbać o czystość grobów i ich otoczenia, o znicze i kwiaty. Dajemy świadectwo troski i szacunku jakim Państwo darzycie zmarłych. Oprócz standardowych usług jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania, odpowiadamy na każdego maila i staramy się proponować niestandardowe rozwiązania. – pisze przedsiębiorca o misji założonej przez niego firmy.

W ramach prowadzonej działalności oferowane są następujące rodzaje usług:

  • Odwiedziny
  • Sprzątanie grobu
  • Sprzątanie grobu wraz z umyciem
  • Sprzątanie grobów razem z umyciem nagrobków – Lastriko/Piaskowiec,
  • Odśnieżanie grobów,
  • Sprzątanie po pogrzebie

Do tego wszystkiego załączana jest dokumentacja fotograficzna oraz kronika wykonania usługi. Koszty poszczególnych usług są zróżnicowane, najczęściej jest to kilkadziesiąt złotych. Istnieje także możliwość dogadania się co do usług dodatkowych.

Firma świadczy swoje usługi w Złotoryi i w jej okolicach.

Jeżeli w ciągu ostatnich 6 miesięcy rozpocząłeś działalność gospodarczą napisz do nas. Nieodpłatnie napiszemy o niej w celu promowania nowych złotoryjskich firm. Sukces lokalnych firm wpływa na rozwój miasta i jego okolic.

ZOBACZ OFERTĘ FIRMY

 

Komentarze

komentarze