Złotoryjskie targi pracy już w następny piątek. Kilkudziesięciu pracodawców poszukuje ponad pół tysiąca pracowników!

21 kwietnia odbędą się kolejne Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi. W imprezie weźmie udział 53 wystawców, którzy zamierzają zatrudnić ponad pół tysiąca osób!

Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Starosty Złotoryjskiego. Z ofertami wystawców będzie się można zapoznać od godziny 11:00 do 14:00 w Domu Spotkań i Integracji Społecznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi (wejście od strony budynku Starostwa Powiatowego w Złotoryi). Wstęp jest wolny.

– Zaprezentują się pracodawcy lokalni i zagraniczni, agencje zatrudnienia, służby mundurowe, szkoły, jednostki szkoleniowe, warsztaty terapii zajęciowej, eksperci ds. ubezpieczeń społecznych i prawa pracy, wolontariatu, przedsiębiorczości i Funduszy Europejskich. Na Targach będzie można skorzystać z pomocy doradców zawodowych (np. sporządzenie CV, przygotowanie się do rozmowy). Na miejscu będzie możliwość wydrukowania CV. Przygotowane będzie również miejsce do wypełnienia formularzy aplikacyjnych. – informują organizatorzy imprezy.

Poniżej można znaleźć listę wystawców oraz mapkę gdzie ich można znaleźć. W załącznikach znajduje się także informacja na jakie stanowiska prowadzone są rekrutacje oraz informacja, która pomoże przygotować się wystawcom do imprezy. Bardzo dobrze przygotowane materiały udostępnione zostały przez organizatora.

Załączniki:

LISTA WYSTAWCÓW Targów Pracy

Przygotuj sie do targow – material dla Wystawcow

Komentarze

komentarze