Takenaka na finiszu, Borgers gotowy!

Burmistrz Miasta Złotoryja Robert Pawłowski spotkał się z przedstawicielami Takenaka Europe aby podsumować kilkumiesięczną współpracę, a przede wszystkim podziękować za szybką realizację hali dla Borgers Polska sp.z.o.o.

Przypomnijmy, iż budowa rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego, a z końcem grudnia na działce stała już hala o powierzchni 25 000m2.

Szczególne podziękowania trafiły do project managerów kontraktu Pana Roberta Święsa i Pana Masaaki Oshimbe.

Zarówno Miasto, jak i Takaneka Europe reprezentowana przez Pana Katsutoshi Takao – General Managera Takenaka Europe GmbH oraz Panią Bogumiłę Jurczyszyn wyraziły chęć dalszej współpracy.

Miasto Złotoryja, w swoim zasobie ciągle ma wolne działki w złotoryjskiej podstrefie LSSE, do zagospodarowania pozostaje także blisko 100 ha działka w Łukaszowie.

Natomiast jak podkreślali przedstawiciele Takenaka Europe – klienci firmy chętnie lokują swoją działalność w południowej części Polski, wzdłuż autostrady A4, a Złotoryja dzięki swojej lokalizacji jest świetnym miejscem do inwestycji.

Takenaka Europe wybudowała w Polsce min. zakłady Toyoty w Wałbrzychu, budynek Ambasady Japonii w Warszawie czy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Źródło: Gospodarcza Złotoryja

Komentarze

komentarze