Ogłoszono nowy przetarg na plac, który zajmuje Grzybek

Urząd Miejski w Złotoryi ogłosił przetarg na dzierżawę części działki nr 111 w obrębie 3 miasta Złotoryja. Jest to grunt zajmowany od czerwca 2007 r. przez restaurację „Zielony Grzybek”.

Postępowanie dotyczy 2,5 ar niezabudowanej działki przeznaczonej pod usytuowanie obiektu handlowo-gastronomicznego, położonej w Złotoryi przy ul. Rynek.

Cena wywoławcza stawki czynszu wynosi 1 537,50 zł miesięcznie brutto, czyli dokładnie tyle ile do tej pory wynosił czynsz za ten grunt a minimalną kwotę postąpienia ustalono na 30 zł. – Osoba wyłoniona w przetargu jako dzierżawca nieruchomości zobowiązana będzie uiścić czynsz dzierżawny z góry za cały okres dzierżawy w terminie określonym w umowie dzierżawy. Ponadto warunkiem prowadzenia działalności na dzierżawionym terenie jest uzyskanie wszelkich pozwoleń i uzgodnień m.in. od Legnickiej Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków we Wrocławiu. – czytamy w ogłoszeniu.

Grunt zostanie oddany w dzierżawę na okres od 4 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2018 r.

Przetarg odbędzie się 3 stycznia 2018 r. o godzinie 10:00 w Urzędzie Miejskim w Złotoryi. Wadium w kwocie 300 zł należy wpłacić do dnia 28 grudnia 2017 r.

(Fot. Kajetan Kukla)

Zobacz również:

Grzybek wygrywa przetarg i zostaje na swoim miejscu!

Stawka wywoławcza czynszu za plac po Grzybku trzykrotnie wyższa

Kto zostanie posiadaczem placu po Grzybku?

Komentarze

komentarze