Senator otwiera swoje biuro w Złotoryi

„Prawda, miłość i sprawiedliwość” – takimi słowy jeden z ojców Franciszkanów otwierał nową siedzibę PIS w Złotoryi.

Siedziba lokalnych struktur mieścić się będzie od dziś w kameralnym pomieszczeniu w ZOKiR. To tu mieszkańcy będą mogli „złapać” bardziej bezpośredni kontakt z Senatorem a wszystko za sprawą Pani Agnieszki Markiewicz, która poprowadzi biuro.

Swoje gratulacje złożył także Witold Idczak Prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, który pogratulował nowego otwarcia i życzył wielu sukcesów.

Bardzo ciepłe słowa padły także ze strony Jacka Karwana, który w ostatnich wyborach walczył o mandat poselski z naszego okręgu.

Przy tej okazji Senator zapowiedział także wizytę Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który potwierdził chęć przybycia do Złotoryi.

W drugiej mniej oficjalnej części spotkania wyraził nadzieję, że aktywna działalność przyczyni się do tego, że po przyszłych wyborach Złotoryja i powiat będą miały burmistrza i starostę z PIS-u.

Dość nietypowym wątkiem całego wydarzenia był głos jednego z mieszkańców Świerzawy, który zaapelował do Senatora o likwidację powiatu złotoryjskiego. Pan Senator nie podzielił jednak tego poglądu.

Więcej na temat zasad prowadzenia biura – http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=34A59C25C58C9DE5C1257A78002BE7A5&symbol=FAQ_KOMUNIKAT

Komentarze

komentarze