W dawnym budynku Ratusza powstanie gastronomia? Jest przetarg!

Urząd Miejski w Złotoryi ogłosił przetarg na wynajem lokalu pod działalność gastronomiczną w budynku Starego Ratusza. Przez pierwsze trzy lata najemca może płacić preferencyjną stawkę czynszu – 1 zł/m2 miesięcznie – od takiej bowiem kwoty rozpoczyna się licytacja. Lokal jednak wymaga przeprowadzenia przez przyszłego najemcę kapitalnego remontu (wraz z instalacjami).

Lokal użytkowy sklada się z pomieszczeń na parterze (po prawej stronie od głównego wejścia do budynku) oraz pomieszczeń piwnicznych. Jest wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną. W pomieszczeniach na parterze centralne ogrzewanie ze wspólnej kotłowni gazowej.

Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 292,63 m2, na którą składa się 148,87m2 na parterze i 143,76m2 piwnic. Cena wywoławcza to 292,63zł/m-c netto. Stawka czynszu wylicytowana w przetargu obowiązywać będzie przez okres 3 lat, po tym czasie wysokość czynszu zostanie wyliczona zgodnie powszechnie obowiązującymi stawkami (zgodnymi z zarządzeniem Burmistrza Miasta Złotoryja).

Działalność w lokalu należy rozpocząc w przeciągu 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. Przetarg odbędzie się 7 marca 2019 r.

W gmachu przy Rynek 42 mieści się Urząd Skarbowy.

ZOBACZ OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Komentarze

komentarze