Już jutro UKS RIO Team podejmie wicelidera

Już w najbliższą sobotę zagramy kolejny mecz mecz na własnym parkiecie. Naszym rywalem będzie zajmujący drugą lokatę w tabeli zespół KKS Siechnice.

W ostatnim wyjazdowym spotkaniu niestety ponieśliśmy porażkę z ekipą KK Oleśnica 66:81. Tym samym gospodarze wciąż pozostają bez porażki na swoim terenie. Mecz rozpoczął się od prowadzenia oleśniczan, którego nie oddali do końcowego gwizdka sędziego. Udało nam się wprawdzie zmniejszać przewagę rywali, ale sami nie potrafiliśmy objąć prowadzenia. Mieliśmy mocno utrudnione zadanie, gdyż trener do dyspozycji miał tylko 7 zawodników. Panująca grypa, a także obowiązki zawodowe uniemożliwiły pozostałym graczom Rio Teamu wystąpić w tym meczu.

Spotkania wyjazdowe stają się naszą zmorą w tym sezonie. Jak dotąd odnotowaliśmy na obcym terenie tylko 1 zwycięstwo. Szansa na poprawienie nastrojów już w sobotę.

Łatwo nie będzie, bo przeciwnik z najwyższej półki, a w naszych szeregach znów zabraknie kilku kluczowych graczy (głównie z powodu popełnionych fauli technicznych w poprzednich spotkaniach). Jednakże wierzymy, że pokażemy się z dobrej strony i powalczymy o sukces w tym meczu.

Jak zawsze liczymy również na Wasze wsparcie, które już nie raz pomogło nam w trudnych chwilach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do sali złotoryjskiego „Ogólniaka”. Początek meczu w sobotę o godz. 16.00.

Źródło: UKS RIO Team Złotoryja

Komentarze

komentarze