Turniej gier League of Legends oraz FIFA 17 w Złotoryi!

Goldberg Cup 2017 to pierwsza edycja turnieju e-sportowego organizowana przez  Stowarzyszenie  Nasze Rio. 25 lutego Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zamieni się w prawdziwą mekkę dla fanów gier sieciowych.

Zawodnicy będą próbować  sił w popularnej grze sieciowej League of Legends  oraz FIFA 17. Pierwsza z nich podbiła serca milionów graczy na całym świecie, jest to niekwestionowana perła wśród gier łączących ze sobą elementy RPG i RTS. Gra ta pozwala rozwinąć umiejętności strategiczne oraz refleks w podejmowaniu decyzji. Na turnieju na pewno nie zabraknie emocji w walce o 600 zł zmierzy się 16 drużyn w pięcioosobowym składzie.

Z kolei FIFA 2017 to komputerowa wersja ubóstwianego sportu przez większość społeczeństwa – piłki nożnej. W rozgrywkach na wirtualnej murawie zmierzy się 48 zawodników . Nagrodą za pierwsze miejsce jest 300 zł. Wszystkich fanów gier jak również zaciekawionych tym wydarzeniem gorąco zapraszamy do przyjścia. W trakcie turnieju odbywać się będą liczne konkursy z fantastycznymi nagrodami !

Do zobaczenia na Goldberg Cup 2017!

Źródło: Nasze RIO

Komentarze

komentarze