Przetarg na dzierżawę placu gdzie stoi Grzybek

Urząd Miejski w Złotoryi ogłosił postępowanie przetargowe na na dzierżawę części działki nr 111 w obrębie 3 miasta Złotoryja. To grunt, na którym usadowiony jest obecnie pawilon Restauracji Pod Zielonym Grzybkiem. 

Grunt, który zostanie wydzierżawiony pod usytuowanie obiektu handlowo-gastronomicznego, to 2,5 arowa działka w samym centrum miasta. Stawka wywoławcza czynszu wyniesie 1537,50 zł/miesięcznie brutto a minimalna wysokość postąpienia 30 zł. Warunki w tym zakresie są identyczne jak przed rokiem. Wówczas w przetargu wziął udział tylko jeden uczestnik.

Nieruchomość zostanie oddana w dzierżawę na okres roku od dnia przetargu, czyli 11 stycznia 2019 r. – Osoba wyłoniona w przetargu jako dzierżawca nieruchomości zobowiązana będzie uiścić czynsz dzierżawny z góry za cały okres dzierżawy w terminie określonym w umowie dzierżawy. Ponadto warunkiem prowadzenia działalności na dzierżawionym terenie jest uzyskanie wszelkich pozwoleń i uzgodnień m.in. od Legnickiej Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków we Wrocławiu. – zastrzega złotoryjski ratusz.

(Fot. Iwona Pawłowska)

Komentarze

komentarze