Radni

2014-2018

Radni miejscy

  1. Antonowicz Leszek
  2. Banaszek Józef
  3. Bartnicki Adam
  4. Dobosz Dariusz
  5. Gagatek Marcin
  6. Grocki Władysław
  7. Kocyła Andrzej
  8. Łoś Bogdan – wiceprzewodniczący rady od 8 grudnia 2014 r.
  9. Łuniewski Łukasz
  10. Markiewicz Januszwygaśnięcie mandatu 19 lutego 2015
  11. Miara Ewa – przewodniczący rady od 1 grudnia 2014 r.
  12. Mundyk Irena
  13. Pazera Stanisław
  14. Słaby Franciszek – wiceprzewodniczący rady od 8 grudnia 2014 r.
  15. Wilczyński Waldemar – wybrany 19 kwietnia 2015; ślubowanie 30 kwietnia 2015 r.
  16. Zawiślak Agnieszka

Radni powiatowi

  1. Bernacki Zenonprzewodniczący rady od 25 listopada 2014 r.; wygaśnięcie mandatu 6 października 2016 r. (śmierć)
  2. Charytoniuk Barbara
  3. Dębski Jacek
  4. Gogula Elwira
  5. Grabos Wanda
  6. Horodyski Łukasz
  7. Kołodziej Barbara – wiceprzewodniczący rady od 3 grudnia 2014 r.
  8. Macuga Paweł – mandat od 29 grudnia 2014 r.
  9. Melska Anna
  10. Niklewicz Kazimierz
  11. Ogonowska Laura – mandat od 9 listopada 2016 r.
  12. Okręglicki Paweł – wiceprzewodniczący rady od 3 grudnia 2014 r.
  13. Pawłowski Robertwygaśnięcie mandatu 8 grudnia 2014 r. (wybór na burmistrza)
  14. Pietruszka Zbigniew
  15. Raszkiewicz Ryszard
  16. Słonina Mieczysław – mandat od 29 grudnia 2014 r. (opróżnienie stanowiska wójta)
  17. Sudoł Józef
  18. Zięba Zbigniew
  19. Żurawski Ireneusz – przewodniczący od 9 listopada 2016 r.; mandat od 29 grudnia 2014 r. (opróżnienie stanowiska burmistrza)

2010-2014

Radni miejscy

  1. Antonowicz Leszek
  2. Banaszek Józef
  3. Gorzkowski Roman – przewodniczący rady od 2 grudnia 2010 r.
  4. Łoś Bogdan
  5. Maciejak Kinga – wiceprzewodniczący rady od 13 grudnia 2010 r.
  6. Markiewicz Jan
  7. Matecki Iwo
  8. Miara Ewa
  9. Oleksów Tadeusz – wiceprzewodniczący rady od 13 grudnia 2010 r.
  10. Pazera Stanisław
  11. Posadowski Cyprian – mandat po wyborach uzupełniających 15 kwietnia 2012 r.
  12. Listwan Barbara – wygaśnięcie mandatu 26 stycznia 2012 r. (rezygnacja)
  13. Piekut Andrzej – wygaśnięcie mandatu 28 kwietnia 2011 r. (w.u.p.k.)
  14. Słaby Franciszek – mandat po wyborach uzupełniających 24 lipca 2011 r.
  15. Wilczyński Waldemar
  16. Wolańska Lilia
  17. Żak Wiesława

Radni powiatowi

  1. Barcik Krystyna – wiceprzewodniczący rady od 29 listopada 2010 r. do 29 listopada 2013 r.
  2. Bernacki Zenon – przewodniczący rady od 29 listopada 2010 r.
  3. Grabos Wanda
  4. Janiec Edward – mandat od 16 grudnia 2010 r.
  5. Klicki Damian – wiceprzewodniczący rady od 29 listopada 2013 r.; mandat od 30 grudnia 2010 r.;
  6. Kołodziej Barbara
  7. Krzepisz Jan
  8. Leśna Maria – mandat do 29 listopada 2010 r. (brak ślubowania; wybór na wójta)
  9. Maciejak Krzysztof
  10. Miara Rafał
  11. Niklewicz Kazimierz
  12. Okręglicki Paweł
  13. Pietruszka Zbigniew
  14. Raszkiewicz Ryszard
  15. Rybak Stanisław
  16. Siwińska Iwona – wiceprzewodniczący rady od 29 listopada 2010 r.
  17. Sudoł Józef
  18. Szklarz Tadeusz
  19. Żurawski Ireneusz – mandat do 16 grudnia 2010 r. (brak ślubowania; wybór na burmistrza)

2006-2010

Radni miejscy

  1. Antonowicz Leszek
  2. Banaszek Józef
  3. Barcik Krystyna – wiceprzewodniczący rady od 6 grudnia 2006 r.
  4. Gorzkowski Roman
  5. Listwan Barbara
  6. Łoś Bogdan
  7. Maciejak Kinga – wiceprzewodniczący rady od 6 grudnia 2006 r.
  8. Matecki Iwo
  9. Oleksów Tadeusz
  10. Sołtysik Stanisław – przewodniczący rady od 27 listopada 2006 r. do 18 maja 2007 r.
  11. Widulińska Krystyna
  12. Wilczyński Waldemar
  13. Wolańska Lilia
  14. Zając Andrzej – przewodniczący rady od 18 maja 2007 r.
  15. Żak Wiesława

Radni powiatowi

  1. Bernacki Zenon
  2. Gogula Elwira
  3. Grabos Wanda
  4. Janiec Edward
  5. Kołodziej Barbara – wiceprzewodniczący rady od 24 listopada 2006 r.
  6. Kotylak Jan – przewodniczący rady od 24 listopada 2006 r.
  7. Kret Marian – mandat od 30 kwietnia 2010 r.
  8. Maciejak Krzysztof
  9. Melska Anna
  10. Miara Rafał – wiceprzewodniczący rady od 26 września 2008 r.
  11. Mosoń Zbigniew – wiceprzewodniczący rady od 24 listopada 2006 r. do 29 sierpnia 2008 r.; wygaśnięcie mandatu 29 sierpnia 2008 r.
  12. Raszkiewicz Ryszard – starosta
  13. Rybak Stanisław
  14. Siwińska Iwona
  15. Sudoł Józef
  16. Szklarz Tadeusz
  17. Widomski Zygmunt – mandat od 12 grudnia 2006 r.; wygaśnięcie mandatu 25 marca 2010 r. (śmierć)
  18. Woźniak Wiesław
  19. Ziemniak Włodzimierz – mandat od 26 września 2008 r.
  20. Żurawski Ireneusz – wygaśnięcie mandatu 24 listopada 2006 r. (brak ślubowania; wybór na burmistrza)

2002-2006

Radni miejscy

  1. Antonowicz Leszek
  2. Gorzkowski Roman
  3. Jańczak-Kopińska Agnieszka – mandat po wyborach 10 października 2004 r.
  4. Korzeniewski Stanisław
  5. Maciejak Kinga
  6. Matecka Bożena – wygaśnięcie mandatu uchwałą 9 lipca 2004 r. (śmierć)
  7. Moskot Jerzy
  8. Oleksów Tadeusz
  9. Rogoż Jadwiga
  10. Sołtysik Stanisław – wiceprzewodniczący rady od 19 listopada 2002 r.
  11. Szeląg Jadwiga
  12. Widulińska Krystyna – wiceprzewodniczący rady od 19 listopada 2002 r.
  13. Wilczyński Waldemar
  14. Woźniak Krystyna
  15. Woźniak Wiesław – przewodniczący rady od 19 listopada 2002 r.
  16. Wójcik Stanisław

Radni powiatowi

  1. Bernacki Zenon – mandat od 4 lipca 2003 r.
  2. Czasławski Andrzej
  3. Furtan Stanisław – mandat od 29 listopada 2002 r.
  4. Gogula Elwira
  5. Grudniewicz-Baraniecka Maria – wiceprzewodniczący rady od 29 listopada 2002 r.
  6. Janiec Edward – mandat od 25 kwietnia 2003 r.
  7. Kardasz Leszek – wygaśnięcie mandatu 28 marca 2003 r. (wyrok)
  8. Kotylak Jan – przewodniczący rady od 15 listopada 2002 r.
  9. Miara Rafał – mandat od 28 listopada 2003 r.
  10. Mosoń Zbigniew – wiceprzewodniczący rady od 29 listopada 2002 r.
  11. Niklewicz Kazimierz – wygaśnięcie mandatu 27 czerwca 2003 r.
  12. Pożar Eugeniusz
  13. Raszkiewicz Ryszard
  14. Rodak Zygmunt
  15. Rybak Stanisław
  16. Sudoł Józef
  17. Szklarz Tadeusz
  18. Tkaczyk Wiesław
  19. Tokarski Jan
  20. Zdaniuk Adam – wygaśnięcie mandatu 7 listopada 2003 r. (rezygnacja)
  21. Żurawski Ireneusz – wygaśnięcie mandatu 15 listopada 2002 r. (brak ślubowania; wybór na burmistrza)

1998-2002

Radni miejscy

  1. Birowski Franciszek
  2. Bobrek Bogusława
  3. Bukowski Ryszard
  4. Chabior Waldemar
  5. Chudzikiewicz Jadwiga – wiceprzewodniczący od 30 października 1998 r.
  6. Gorzkowski Roman
  7. Guguła Robert
  8. Hanysz Henryk
  9. Korzeniewski Stanisław
  10. Kozak Tadeusz
  11. Kucharski Reinhard
  12. Lasek Zbigniew
  13. Majchrowski Dariusz
  14. Mąka Mirosław
  15. Moskot Jerzy
  16. Pożar Eugeniusz – przewodniczący od 30 października 1998 r.
  17. Rogoż Jadwiga
  18. Stalski Michał
  19. Widulińska Krystyna – wiceprzewodniczący od 30 października 1998 r.
  20. Wilczyński Waldemar
  21. Woźniak Wiesław
  22. Wójcik Stanisław
  23. Zamojski Krzysztof
  24. Zielińska Elżbieta

Radni powiatowi

  1. Dziadyk Jan
  2. Furtan Stanisław
  3. Górzański Józef – wygaśnięcie mandatu 22 listopada 1998 r.
  4. Kardasz Leszek
  5. Kotylak Jan – wiceprzewodniczący rady od 6 listopada 1998 r. do 17 grudnia 1999  r. (rezygnacja) oraz od 29 stycznia 2001 r.
  6. Krzepisz Jan
  7. Leszczyński Mieczysław
  8. Maciejak Andrzej
  9. Maison Adam
  10. Malicki Ryszard – przewodniczący rady od 1 grudnia 2000 r.
  11. Mosoń Zbigniew
  12. Maślanka Janusz – przewodniczący rady od 26 listopada 1999 do 1 grudnia 2000 r. (odwołanie)
  13. Matoliniec Waldemar
  14. Niklewicz Kazimierz
  15. Pasternak Wanda – wiceprzewodniczący rady od 29 grudnia 1999 r. do 29 grudnia 2000 r.
  16. Pietruszka Zbigniew
  17. Pękała Ryszard – mandat od 26 stycznia 1999 r.
  18. Raszkiewicz Ryszard
  19. Rodak Zygmunt – wiceprzewodniczący rady od 6 listopada 1998 r. do 17 grudnia 1999  r. (rezygnacja)
  20. Sudoł Józef – przewodniczący rady od 6 listopada 1998 r. do 26 listopada 1999 r.  (odwołanie)
  21. Tkaczyk Wiesław
  22. Topolski Zbigniew
  23. Zatwardnicki Józef – wiceprzewodniczący rady od 29 grudnia 1999 r. do 29 grudnia 2000 r.
  24. Zdaniuk Adam
  25. Ziemniak Włodzimierz
  26. Zięba Maria

1994-1998

Radni miejscy

  1. Banaszek Józef
  2. Barcik Krystyna
  3. Czasławski Andrzej
  4. Gorzkowski Roman
  5. Korzeniowski Stanisław
  6. Kuczyński Tadeusz
  7. Lasek Zbigniew
  8. Małecki Jerzy
  9. Majchrowski Dariusz – zastępca przewodniczącego od 8 sierpnia 1994 r. do 23 maja 1997 r. (odwołanie)
  10. Mąka Mirosław
  11. Owsiany Jan
  12. Pazera Piotr
  13. Porębski Mieczysław
  14. Raszkiewicz Ryszard
  15. Skowrońska Alina
  16. Skucha Kazimierz
  17. Sołtysik Stanisław – przewodniczący od 30 czerwca 1994 r. do 23 maja 1997 r. (odwołanie)
  18. Tkaczuk Krzysztof – przewodniczący od 23 maja 1997 r.
  19. Tokarz Gabriel
  20. Wieczorek Roman – wiceprzewodniczący od 23 maja 1997 r.
  21. Woźniczak Jan
  22. Zielińska Elżbieta – zastępca przewodniczącego  od 8 sierpnia 1994 r.
  23. Zdaniuk Adam
  24. Zwierzyński Kazimierz

1992-1994

Radni miejscy

  1. Antonowicz Leszek
  2. Barcik Krystyna
  3. Bębenek Artur
  4. Gawoński Andrzej
  5. Glista Teresa
  6. Gmerek Tadeusz
  7. Grochowski Jerzy
  8. Gruszczyński Zbigniew
  9. Kucharska Eugenia
  10. Kukla Kajetan
  11. Kusek Jan – przewodniczący od 28 lutego 1992 r.
  12. Łojko Ryszard
  13. Mrzyk Andrzej
  14. Maison Adam
  15. Regulska Urszula
  16. Ruta Kazimierz
  17. Skała Piotr
  18. Skucha Kazimierz
  19. Soja Zbigniew
  20. Szałas Helena
  21. Warszawski Czesław – zastępca przewodniczącego od 28 lutego 1992 r.
  22. Wolski Grzegorz
  23. Woźniak Wiesław
  24. Zwierzyński Kazimierz

1990-1992

Radni gminni

  1. Adaszek Zdzisław
  2. Antonowicz Leszek
  3. Bębenek Artur
  4. Gaweł Mirosław
  5. Gawroński Andrzej –  zastępca przewodniczącego od 6 czerwca 1990 r. do 18 września 1990 r. (wybór na burmistrza)
  6. Glista Teresa
  7. Gruszczyński Zbigniew
  8. Jurewicz Jan
  9. Kardasz Leszek – wiceprzewodniczący od 6 czerwca 1990 r.
  10. Kucharska Eugenia
  11. Kukla Kajetan
  12. Kusek Jan – przewodniczący od 6 czerwca 1990 r.
  13. Leszczyński Wacław
  14. Łojko Ryszard
  15. Mrzyk Andrzej
  16. Pasternak Wanda – zastępca przewodniczącego od 18 września 1990 r.
  17. Radjusz Władysław
  18. Regulska Urszula
  19. Ruta Kazimierz
  20. Skała Piotr
  21. Skucha Kazimierz
  22. Soja Zbigniew
  23. Szałas Helena
  24. Tkaczyk Wiesław
  25. Wolski Grzegorz
  26. Woźniak Wiesław
  27. Zimny Bolesław
  28. Zwierzyński Kazimierz

Zobacz również:

Składy zarządów powiatu i prezydium rady powiatu złotoryjskiego

Skarbnica wiedzy o Złotoryi i jej okolicach. Zajrzyj do nas!